2014. november 23., vasárnap 21:29

Fontos információk az N.A.C. Universumról!

Írta: 
Értékelés:
(0 szavazat)
Egy hét múlva lesz az N.A.C. Universum, ezért minden fontos információt igyekszem közölni, ami a versennyel kapcsolatos.
Az általános információk megtalálhatók a nac-international.com weboldalon, a magyar csapattal kapcsolatos információkat pedig most közlöm.
Ilyenek a szoba foglalás, a nevezés, és a részletes program.
HAMBURG/GERMANY – OFFICIAL ENTRY FORM

P L E A S E P R I N T C L E A R L Y



Country:hungary Phone: Fax:

Official: Vida Zoltán Name: (2) Kokovai Andor

Masters Class 2: “

Masters Class 1: Ambrus Sándor “

Juniors: Fister András “

Ms. Fitness: Soós Bernadett, Füzi Krisztina “

Ms.Shape over 30: Sipőcz Etelka “

Ms.Shape: Madarász Kitti, Hízó Diána, Paksi Tímea, Bata Szilvia, Sági Barbara “

Men Athletic Short: Baski Sándor, Magos István “

Men Athletic Tall: Kohári Richárd “

Ms. Figure over 40: Gróf Brigitta, Nagyné Rázsó Magdolna “

Ms. Figure: Csala Lilla, Palecian Judit, Csörgő Adrienn “

Ms. Physique: “

Men Body 4: Berek Gábor, Bohos Kornél “

Men Body 3: Jenei István “

Men Body 2: Bolla József “

Men Body 1: Ormándi Csaba, Bodó Imre, Debreceni Gábor “

Guests: Kathi Béla, Hajdú Sándor “

Guests: “

Guests: “

Guests: “

Guests: “

Guests: “

Guests: “

Please forward your team details to the organization
Fax: 0049-4751-900544
e-mail: Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.




ROOM DISTRIBUTION (doublerooms)
Athlete (A) Official (O) Guests (G)

1. person 2. person

1. Madarász Kitti A Paksi Tímea A
2. Bata Szilvia A Csörgő Adrienn A
3. Csala Lilla A Hízó Diána A
4. Sági Barbara A Sipőcz Etu A
5. Baski Sándor A Jenei István A
6. Kohári Richárd A Fister András A
7. Soós Bernadett A Single room
8. Füzi Krisztina A
9. Palecian Judit A Single room
10. Nagyné Rázsó Magdolna A Single room
11. Ambrus Sándor A Magos István A
12. Bohos Kornél A Single room
13. Bolla József A Ormándi Csaba A
14. Debreceni Gábor A Berek Gábor A
15. Bodó Imre A Single room
16. Vida Zoltán O Single room
17. Kathi Béla G Single room
18. Gróf Brigitta A Hajdú Sándor G
A szoba foglaláson nem áll módomban változtatni, aki ezen változtatni akar, egyénileg intézheti a szobák elfoglalása után.
A verseny részletes programja a következő:

Minden versenyző délután 2 ig időzítse a csúcsformát, a verseny az elődöntőkön eldől.
Minden versenyzőnek sikeres felkészülést kívánok!
Vida Zoltán
Megjelent: 590 alkalommal

Verseny Videók

Sport Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Junior (24 év alatt) Testépítés - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Fitness Modell +165cm - Bodysport Kupa 2016. május 07. - Tehetségkutató

Férfi junior testépítés

Fitness Modell -169cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Testépítés -179cm - Bodysport Kupa 2014. október 11. - Kvalifikációs Verseny

Kövess Minket!

Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport Bodysport