Felkészülés az őszi idényre: Gyöngyösi Roland három héttel a versenyek előtt

Értékelés:
(0 szavazat)
Gyöngyösi Roland az egyik leggyorsabban szálkásodó versenyzőm.
A diétát egy hete kezdte, de már egy hét alatt is látványosan változott a fizikuma.
Roland fő célja a Szuper Body Open kategóriájának megnyerése. A versenyzést 2006-ban kezdte, második lett a Szuper Bodyn, újonc kategóriában. Majd 2007-ben harmadik hely a Bodysport Kupán, összel a Szuper Bodyn open kategóriában harmadik hely. Temesváron, a Szabadság Kupán hatodik lett, bár véleményem szerint az ötödik helyezés lett volna igazságos. Vagyis Roland egy dinamikusan fejlődő versenyző.
Képek Rolandról három héttverseny előtt
Jelenleg gyors anyagcseréjét figyelembe véve a megfelelő állapotban van, a felépítése esztétikus, kritikus testrésze, a lába is sokat fejlődött, főleg a combfeszítő.

Sajnos nem tudott egész évben lábazni, sérülések miatt. A kidolgozása szerintem jó lesz, gyenge pontja a vádli, és a combhajlító lehet.
Első versenye a Szuper Body, majd a Bodysport Kupa, és végül a N.A.C. szövetség világbajnoksága, Hambugban.

A világbajnokságon cél az első hatba kerülés, a magas kategóriában.
Remélem, minden úgy alakul, ahogy gondoltuk, és minden versenyen azt a helyezést kapja, amit érdemel.