Major Zsolti két héttel az N.A.C. Universum előtt

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)
Major Zsolti sajnos betegség miatt kénytelen volt kihagyni a hazai W.A.B.B.A. világbajnokságot.
Szerencsére most teljesen egészséges, és nagyon éhes a sikerre.
Talán élete legjobb formájában van, és mi más lehetne a cél, mint az Universum megnyerése, Hamburgban.
A testsúlya most aránylag magas, 85 kg, véleményem szerint a versenyen 81-82 kg körüli súllyal versenyez majd.

Zsolti jó idényt zárt, nyerte a Bodysport Kupát, volt két döntetlen körüli versenye Alexszel, a svájcit Alexnek adták, a Temesvárit Ő nyerte. A Super Bodyn szoros verseny Molnár Péterrel, ahol minimális különbséggel, a tömeg miatt vesztett.
És most következik a fő verseny, amire készültünk. A képek alapján Zsolti bármire esélyes lehet, remélem semmi nem fogja gátolni, hogy a maximumot nyújtsa Hamburgban.
Remélem, a szerencse is mellénk szegődik, ugyanis ezen a szinten sajnos erre is szükség van.
Pontozásos sportág, és mint tudjuk, minden lehetséges. Nem mindig azt kapjuk, amit érdemlünk. Reméljük, ezúttal igen.