Kohári Richárd három héttel az N.A.C. Universum előtt

Írta:
Értékelés:
(0 szavazat)
Ricsi biztatóan kezdte az idényt, harmadik lett testépítésben a Pro Nutrition Grand Prix-en, majd nyert a Bodysport Kupán atleticben, a 175 cm feletti kategóriában.
A Superbody azonban sajnos nem sikerült jól, kategóriában második, összetettben negyedik hellyel zárt.
Mind a ketten ennél lényegesen többet vártunk, bár voltak zavaró külső körülmények, de a másra való mutogatás sehová nem vezet, így inkább levonjuk a tanulságot, és megyünk tovább.
Ricsi nem adta fel, bár kicsit kiengedett a Superbody után, a 82 kg-os versenysúlyához képest jelenleg 91 kg.

Ennek ellenére jó formában van, nagyon meghúzzuk az utolsó 3 hetet, és remélem az Universumon való jó szereplés feledteti majd a Superbodyn elszenvedett fiaskót.
Ricsi képességeit tekintve remek versenyző, már volt döntés helyezése az Universumon, idén kifejezetten csalódott lennék, ha nem végezne legalább a dobogón.

Ezt annak tudatában állítom, hogy a kategóriájában legalább 30 versenyző várható.
Arányosság tekintetében a legjobb lehet, méreteiben, kidolgozásában is rengeteget fejlődött, szerintem itt is a legjobbak közt lehet.

Remélem, nem lesz semmi kanyar a bíráskodásnál, és megkapja majd azt a helyezést, amit érdemel.
Pontozásos sportban, ahol egyszerre 30 versenyző áll a színpadon, és az első 5 között kis különbségek döntenek, sajnos előfordulhatnak hibák, bizony nemzetközi szinten is előfordul gyengén képzett bíró.

Ezen azonban kár aggódni, a versenyzőnek nem ezen kell gondolkodni, hanem azon, hogy kihozza magából a maximumot.
A többi már az ellenfeleken, és a bírákon múlik.