Interjú az őszi idény előtt: Nagy Ferenc Gábor

Mi volt a múlt évben a legértékesebb eredményed?
N.F.G.:
Természetesen,hogy abszolút világbajnok lettem Hollandiában.

Milyen versenyeken indulsz idén?
N.F.G.:
Az őszi menetrendem kicsit zsúfolt és hosszúnak tűnhet,de én így jobban szeretem,ha minden héten verseny van.Okt. 10.én indul és Dec.5.én ér véget(sorrendben:Románia,Bodysport kupa,Svájc,Norvégia,Superbody,Wabba vb,Németország NAC vb,még a november eléggé üres,így lehet lesz még 1-2.

Milyen eredményeket vársz magadtól?
N.F.G.:
Világbajnokhoz méltóan szeretnék szerepelni,a célom,jobb fazonban legyek ,mint tavasszal,ha ez sikerül,én már boldog leszek.

Melyik lesz a fő versenyed az idényben?
N.F.G.:
Amit leírtam versenyek,nekem mind fő verseny,mind fontos!!!Valamelyik a pénzdíj miatt,valamelyik presztis miatt,de ha még is választanom kellene az egyik szúrja a szemem nagyon és az a Superbody...2002-ben nyert utoljára motort az abszolút kategória győztese,ahol 2.lettem és utána sokszor ott volt a lehetőség az abszolút győzelemre,de nem jött össze...